Книга «Птахи Росії. Європейської частини. Сибіру і Далекого Сходу»

Книга «Птахи Росії. Європейської частини. Сибіру і Далекого Сходу»

Прекрасно ілюстрована енциклопедія розповідає про всі групи птахів, що зустрічаються на території Росії. Видання містить опис більш семи сотень видів пернатих. Уявлення про кожного птаха можна скласти завдяки чудовим кольоровим малюнкам. Додаткову інформацію дають зображення яєць і географічні карти із зазначенням місць зимівлі і гніздівель. Легко написані тексти роблять книгу цікавою для найширшого кола читачів. Це — не солідне академічне видання, призначене для фахівців, і в цьому величезна перевага книги. Будь-яка людина, що не володіє професійними знаннями в орнітології, зможе з її допомогою познайомитися з птахами Росії.

Книга «Повний визначник птахів Європейської частини Росії (комплект з 3 книг)»

Книга «Повний визначник птахів Європейської частини Росії (комплект з 3 книг)»

Перед вами - унікальний визначник птахів європейської частини Росії. Довідника такої повноти - з фотографіями всіх видів птахів і переважної більшості сезонних і вікових нарядів кожного з них, не було не тільки в Росії, але і в Європі. Для такої великої території, як Європейська Росія, це перша повна фото енциклопедія. Видання також рекордсмен за кількістю описаних видів птахів — 486, що складає більше половини видів фауни всієї Росії, що зустрічаються у нас на гніздуванні, прольоті і зимівлі. У видових нарисах крім описів нарядів, спеціально підкреслюються відмінності від інших видів, охарактеризовані голос, поширення, біологічні особливості птахів (терміни міграцій, гніздування, особливості розмноження, харчування). Додаткову цінність визначнику надає включення в нього спеціально складених карт поширення на території європейської частини Росії всіх видів птахів, які тут зустрічаються. Книга написана професійними орнітологами, ілюстрації представлені кращими вітчизняними і зарубіжними фотографами-анімалістами.

Книга «Маленькому чомучці. Про птахів»

Книга «Маленькому чомучці. Про птахів»

Дорогі дорослі! Чим старшою стає дитина, тим більше вона задає запитань. Ще б пак, адже навколо стільки всього цікавого і так хочеться скоріше в усьому розібратися! Іноді на ці питання навіть нам, дорослим, буває складно знайти відповідь. Адже допитлива дитина цікавиться найрізноманітнішими речами і самими різними темами! Книга «Про море» з серії «Маленькому чомучці» допоможе вам відповісти на питання дитини про морських мешканців і явища, що відбуваються в морях і океанах. Для читання дорослими дітям.

Книга «Оси, птахи, люди»

Книга «Оси, птахи, люди»

Книга одного з основоположників і відомих популяризаторів етології — науки про поведінку тварин — Ніко Тінбергена, являє собою серію нарисів про найрізноманітніших представників фауни. У ній розповідається про дивні взаємини ескімоських собак всередині упряжок і собачих зграй, про шлюбну поведінку милих чорно-білих пташок — пуночок і невеликих куликів-плавунчиків, про найцікавіші експерименти по вивченню здатності ос до орієнтування і тонкощах їх полювання на бджіл, про секрети маскування в тваринному світі, наприклад, у метеликів, про способи сигналізації у чайок, особливості їхнього розмноження і гніздування, а також про те, який прекрасний світ навколо, коли ти сам сповнений любові до нього.

Автор: Нико Тимберген
Мова: російська

Перейти на сторінку із книгою «Оси, птахи, люди»

Вітаю на сайті «Птахи України»